03 Ocak 2015

Tuğba Kuruyemiş Kurtlu Ürün!

Ceviz ve incirden oluşan hediye paketinden, (normal şartlarda saklanmış olduğu halde) geçen gün kurt ve güveler evimi adeta istila ettiler. Durumu firma ilgilisine mail göndererek bildirdim. Ürünün fotoğraflarını çekip göndermemi bunun için de mail adresini göndereceğini söyledi. Ancak 15 günden beri hiçbir bilgi tarafıma iletilmedi. Her yere reklam, ilan vermekle uğraşmaktan üretim proseslerini takip edemiyorlar herhalde.

Gülçin 2.145 Okunma

Cevaplar

  • Gülçin'in Teşekkür Mesajı15 Ocak 2015

    Firma yetkililerinin şikayetime olan duyarlılıkları ve yaklaşımları için teşekkür ederim. Bundan sonra böyle bir problemin yaşanmayacağını düşünüyorum. Ayrıca bir teşekkür de şikayetvar sitesine.

  • Tuğba Kuruyemiş Temsilcisi14 Ocak 2015

    Sayın Gülçin hanım, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve güvene teşekkür ederiz... Mesajınızı bize ulaştırmış olmanız bizim için sevindirici bir durum. Zira tüketicilerimizin düşüncelerini bilmek, bize her konuda daha dikkatli davranmaya sevk etmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Tuğba Kuruyemiş olarak, kuruluşumuzdan bugüne kadar asla ödün vermediğimiz ve üzerinde hassasiyetle durduğumuz konu, üstün kalite anlayışımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Geri bildiriminizi değerlendirip en kısa zamanda size ulaşacağımızı belirtir, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön