26 Ekim 2016

Tuğba Kuruyemiş Kurtlu Cezerye Satılıyor!

24.10.2016 tarihinde Ankara Tunalı Hilmi Caddesindeki Tuğba Kuruyemiş'ten aldığımız cezeryelerin içinden kurtlar çıkmaya başladı. Cezeryenin etrafındaki hindistan cevizleri ağ ağ olmuş ve kimi kurtlar cezeryelerin arasında sıkışmış kimisi ise canlılığını gösteriyordu. Tuğba Kuruyemiş'ten bu durumdaki ürünleri sattığı için şikayetçiyim. Ankara Gölbaşı'nda oturduğum ve burada da şubesi olmadığı için ürünü iade etme durumum da olmadığı için ayrıca kızgınım.

Esin 2.152 Okunma

Cevaplar

  • Esin'in Teşekkür Mesajı31 Ekim 2016

    Şikayetimin ardından İzmir'den yetkili Nevzat Bey bana telefonla ulaşmış, benden ürünün parti numarasını kendisine göndermemi istemiştir. Bu şekilde aynı partiden olan ürünlerin kontrol ve şubeden geri çekilmesini sağlayacaklarını açıklamış ve yaşanan bu tatsızlık için özür dilemiştir. Yetkililere ilgileri için teşekkür ederim.

  • Tuğba Kuruyemiş Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Esin hanım, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve güvene teşekkür ederiz... Mesajınızı bize ulaştırmış olmanız bizim için sevindirici bir durum. Zira tüketicilerimizin düşüncelerini bilmek, bize her konuda daha dikkatli davranmaya sevk etmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Tuğba Kuruyemiş olarak, kuruluşumuzdan bugüne kadar asla ödün vermediğimiz ve üzerinde hassasiyetle durduğumuz konu, üstün kalite anlayışımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Yaşadığınız bu durumdan dolayı, markamıza olan güveninizi ve sizin gibi bilinçli bir müşterimizi kaybetmek istemeyiz. En kısa zamanda size ulaşacağımızı belirtir, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön