02 Eylül 2016

Tuğba Kuruyemiş Kurtlanmış Ürün!

Son kullanma tarihi geçmesine çok olduğu halde kurtlanmış kayısılara para verip almış mağazanın da bunları satıyor olmasından şikayetçiyim. Uşak'taki bayisinden almıştık. Dükkan akşama kadar güneşe karşı muhafaza koşulları uygun değil. Klima soğutmaya yetmiyor.

Sultan 1.650 Okunma

Cevaplar

  • Sultan'ın Teşekkür Mesajı06 Eylül 2016

    Bölge sorumlu müdürü Nevzat Atmaca kendi mağduriyetimin giderilmesi için de ekstra ilgi göstermiştir. Kendisine ayrıca teşekkür ederim. Uşak'taki mağazadaki eksikliklerin giderilmesi sağlanmıştır.

  • Sultan06 Eylül 2016

    Siteye yaptığım şikayetten hemen sonra bölge müdürü direk irtibata geçip Uşak'taki sorunun giderilmesi sağlanmıştır. Duyarlılığından dolayı kendisine teşekkür ederim.

  • Tuğba Kuruyemiş Temsilcisi03 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye ve güvene teşekkür ederiz... Mesajınızı bize ulaştırmış olmanız bizim için sevindirici bir durum. Zira tüketicilerimizin düşüncelerini bilmek, bize her konuda daha dikkatli davranmaya sevk etmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle göstermiş olduğunuz duyarlılıktan dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Tuğba Kuruyemiş olarak, kuruluşumuzdan bugüne kadar asla ödün vermediğimiz ve üzerinde hassasiyetle durduğumuz konu, üstün kalite anlayışımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Yaşadığınız bu durumdan dolayı, markamıza olan güveninizi ve sizin gibi bilinçli bir müşterimizi kaybetmek istemeyiz. En kısa zamanda size ulaşacağımızı belirtir, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön