16 Eylül 2014

Tuğba Kuruyemiş Bayat Ürün!

5 Eylül 2014 Cuma günü saat 20:10 da Tuğba Kuruyemiş'in Kuşadası şubesinden antep fıstığı, fındık, badem, yer fıstığı, leblebi ve kaju aldım. Bu mağazanın ürünlerinden o kadar emindim ki, taze olduğunu düşünerek tatmadan satın aldım. Maalesef 2 kilo ürünün hepsi bayattı. Hafta içerisinde Tuğba Kuruyemiş ziyaretçi defterine de yazdım bunları. Ödediğim para bir yana, misafirlerime mahcup oldum. E-mail adresim ve telefon numaramı da belirtmeme rağmen cevap veren ya da ilgilenen olmadı.

Cafer Z. 1.364 Okunma

Cevaplar

  • Cafer Z.14 Kasım 2015

    Bu yıl Kurban Bayramı sırasında, Kuşadası Şubesi'nden iki defa daha alışveriş yaptım. Satılan çerezlerin kalitesinde hiç düzelme yoktu. Her an her şeyi tadarak almak mümkün değil maalesef. Daha fazla denemenin de bir anlamı olmayacağı düşüncesindeyim. Ben "o mağazada taze ürün satılacağı" düşüncesine olan inancımı kaybettim.

  • Cafer Z.19 Eylül 2014

    Hatanın farkına varıp, çözüm üretmeye çalışmaları güzel. Olanı affedip, fırsat vermek gerekli diye düşünüyorum. Şikayeti silmek istemiyorum. Bunun yerine, \"çözüm sözü verdiler, teşekkürler\" demek daha doğru. \"Acaba siz olmasanız bana geri dönerlermiydi\" diye düşünmek bile istemiyorum (Hafta içi, Tuğba Kuruyemiş internet sitesine yazdığım mesaja cevap veren olmamıştı). \"Size bir paket yollayip kendimizi affettirelim\" benim için uygun bir teklif değil. Afedersiniz diyen birine karşılık verirken elimden gelenin en iyisini yaparim. Hediye paketi almaya gerek yok bunun için. Umarım o mesajı görüp te değerlendirmeye almayan elemanın da kulağını çekerler. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön