Tuborg ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tuborg'taki İade Sorunu

2.698
Furkan
Furkan 01 Eylül 2022 17:43

Ordu'nun Ünye ilçesinde Acil tekel bayi işletme sahibiyim distribütör firmanız Altanlar ile 1 senelik bir işletme olmama rağmen sayısızca kez sorun yaşadım. En son yaşadığım sorunu aynen yazıyorum. Satış temsilcisi arkadaşa elimde tarihi geçmiş Tuborg'a ait ürün olduğunu ve geri iade alınması veya değiştirilmesi konusunda ricada bulundum.

Kendisi bana Tuborg'ta bu iade işlerinin çok zor ilerlediğini çok bekleyeceğimi söyledi ve bu malları örnek veriyorum 20 TL'ye alıyorsam firmadan 2 TL aşağısına sıradan bir vatandaşın aldığını söyledi ben buna itiraz edince biraz geri adım attı ve ürün yaklaşık 5 aydır elimde depomda duruyor bugün ise başka bir satış temsilcisi arkadaşa bunları almasını istedim o da fatura keserek malı benden aldı bu olayın yaşandığı tarih 01.09.2022 tarihi 6 adet amber şişe iadesi yapmak istedim faturamı kontrol ettiğimde 6 adet için 121.70 kuruş KDV dahil fatura kesti bu rakamı 6 adete böldüğüm zaman 20.28 TL yapıyor. Arkadaşa ben bu içkiyi bu fiyattan mı alıyorum bunun satışı ne kadar diye sorduğumda faturayı yanlış kesmişim diyerek panikledi.

Sorun 3 veya 5 TL 'si değil koskoca Tuborg ailesi ve bende bu ailenin bir parçasıyım dükkanımda sizinde parçanız ve simgeniz olan sarı tabelayı kullanıyorum gerçekten bu kadar kötü bir firmamı sorarım? Sizin bu hareketiniz belki benim yakın zamanda yapacağım sözleşmeyi etkileyecek bunu hiç düşünüyor musunuz? Sizlerden ricam Altanlar bayinizde sözde müdür olarak görevli b** bey ve satış temsilcisi arkadaş g** bey sizlere benim kanaatimce zarar vermekte bu söylemlerimi dikkate alırsanız mutlu olurum ve uzun yıllar Tuborg ailesiyle çalışmaktan mutluluk duyarım.

Tuborg Logo
Tuborg02 Eylül 2022 08:24

Benzer Şikayetler

profile
1.223
15 Eylül 2022

Tuborg Tarihi Geçmiş Ürünler

Ben azra market müşteri no 364443. Tuborg a. Ş bayisi oto sun ldt şti arsuz Hatay oto sun Tuborg bayisinden aldığım Tuborg amber 50 cl, Tuborg filtresiz50 cl, Tuborg summer time 50 cl tarihi geçmiş ürünlerim var bahse geçen ürünlerimi alınmıyor. Bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum.

profile
-
1 gün önce

Kötü Bir Tuborg Gold Şişe

Tuborg, son iki gündür farklı tekel bayilerinden aldığım Gold şişeler çok kötüydü içilecek gibi değildi. Son tüketim tarihine baktım daha 1 ay var ama bu parti beni aşırı soğuttu Tuborg'dan 2 gün toplam 25 şişe aldığım Gold şişelerden ağız tadıyla bir şişe içemedim. Bu gece farklı bir markayı denedi...

Kötü Bir Tuborg Gold Şişe
profile
136
1 hafta önce

Tuborg Son Tüketim Tarihi Yakin Satılıyor

Civarımdaki tüm bakkal ve marketlerde Tuborg biralar tüketim tarihi yakin satılıyor. Ana bayiden bu şekilde geldiği söyleniyor. Tatları bozuk ve değişik, ayrıca rahatsızlık da yapıyor. Artık bu markadan tüketmemeyi düşünüyorum. Çok uzun suredir bu sorun var.

profile
323
28 Nisan

Tuborg Tüketici Hakları'na Saygı Göstermiyor.

Ben İstanbul Bayrampaşa'da tekel bayii işletiyorum. Tuborg firmasında imalat hatasında kaynaklı defolu ve son tüketim tarihi geçmiş ürünleri senedir bütün ısrarlarıma rağmen geri alıp değiştirilmedi. Tuborg firmasını tüketici ve içki ruhsatı olan noktaların haklarına karşı azda olsa duyarlı olmaları...

profile
949
27 Nisan

Tuborg Tarihi Geçmiş Ürün

Sadece Tuborg Weihenstephaner kullanan bir kişiyim ve her alkol kullanan arkadaşlarıma öneride bulunuyorum, taki 26.04.2023 tarihine kadar. Bugün itibari ile ismini vermek istemediğim bir tekel bayisinden aldığım biraya kadar fikrim değişti, çünkü tarihi geçmiş bira satıyorlar. Denetimlerimize ağırl...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .