sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Tuborg Verilen Sözün Tutulmaması!

Ayça Ayça23 Ekim 2019 18:10

2 yıldır Antalya'nın en gözde yerlerinden birinde büfe letmekteyim ve işlerimiz özellikle de verdiğimiz desteklerden dolayı Tuborg satışlarımız çok iyi. Buna istinaden bizi satış destek kanalı olan VG noktası yaptılar. VG noktası olduğumuz için bir hedef verdiler ve bunun karşılığında hediye verdiler. Bir sonraki anlaşmayı hemen yapamayacaklarını eylül ayında yapacaklarını söylediler ve o gün bugündür bu sözü veren şeften haber yok. Çok kurumsal olan şirkete bu konuyu iletince kendisinin şirkette oldukça kıdemli olduğunu söyleyen bir müdür '1 hafta' sonra beni arayarak 'Biz verilen sözü tutarız fakat biz öyle bir söz vermedik. ' dedi. Sözü veren kişi siz değilsiniz ki nereden biliyorsunuz söz verilmediğini. Madem öyle bir söz verilmediyse sözü veren kişi neden yanımıza gelmedi. Bunlar nasıl çelişki ve bu nasıl kurumsallık?

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ayça 26 Ekim 2019 08:57

Sanırım %100 kalite anlayışınız koskoca okyanusta kum tanesi toplar gibi topladığınız müşterilerinizi aynı şekilde kum tanesi dağıtır gibi dağıtmayı öngördü ziraa bu kadar zamanda dönüş yapmış ve bir çözüm bulmuş olmalıydınız.

Tuborg Logo Tuborg 24 Ekim 2019 08:30

Sayın AYÇA C., % 100 kalite anlayışı ile fark yaratmayı ilke edinmiş Türk Tuborg ailesi olarak, siz biraseverlerin bizlerle paylaşmış olduğu görüşler, ürün ve hizmet kalitemizi arttırmak adına bizim için büyük önem arz etmektedir. Yasal şartlar ve müşteri hizmetleri standartlarımız dahilinde, bildiriminiz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Türk Tuborg ailesi olarak teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler