Tuborg Şişedeki Kapak Sıkıntısı

Hakan Hakan2 hafta önce

Malt bira yapıldığından beri Tuborg iyorum. Son 3 aydır birayı alıp eve geliyorum kapağı acıyorum. her ne olduysa içindeki su olmuş. 1 -2 olur arada dedim ama simdi 4 bira aldım eve geldim birinci açtım bildiğiniz su, 2. Açtım bu da aynı herhalde kapak hava almış bu da su. Ey Tuborg bana 2 koli bira göndermezseniz bir daha bende almayacağım. 

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Tuborg Logo Tuborg 2 hafta önce

Sayın HAKAN K., % 100 kalite anlayışı ile fark yaratmayı ilke edinmiş Türk Tuborg ailesi olarak, siz biraseverlerin bizlerle paylaşmış olduğu görüşler, ürün ve hizmet kalitemizi arttırmak adına bizim için büyük önem arz etmektedir. Yasal şartlar ve müşteri hizmetleri standartlarımız dahilinde, bildiriminiz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Türk Tuborg ailesi olarak teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Metin 1 hafta önce  

    Bende aynı olayı fark ettim, artık almadan önce üretim tarihlerine bakıyorum. Bazıları fazla beklemiş oluyor, sanki onlar daha sulu olurken birkaç gün önce üretilenler düzgün oluyor. Maalesef iyice dikkatli olmamız gerekiyor artık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler