Tuborg Gold'dan Kontaminasyon Kapmam Ve Faranjit Olmam

Ferdi Ferdi3 hafta önce

4 Eylül tarihinde almış olduğum Tuborg marka Gold ürünün tadının her zamankinden farklı olduğunu fark ettim. Bu sebeple ilk biradan sonra bira içmeyi bıraktım. Ertesi gün aldığım diğer Tuborg biramı da içtim. Biranın tadının ve kokusunun farklı olması sonuç verdi ve şu an boğazlarımda oluşan faranjit sebebiyle 3 gündür e gidemiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Tuborg Logo Tuborg 3 hafta önce

Sayın FERDİ E., % 100 kalite anlayışı ile fark yaratmayı ilke edinmiş Türk Tuborg ailesi olarak, siz biraseverlerin bizlerle paylaşmış olduğu görüşler, ürün ve hizmet kalitemizi arttırmak adına bizim için büyük önem arz etmektedir. Yasal şartlar ve müşteri hizmetleri standartlarımız dahilinde, bildiriminiz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Türk Tuborg ailesi olarak teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ferdi 6 gün önce  

    Firma konu hakkında hassas davranarak çok hızlı şekilde dönüş yapmislardir. Fakat Numune elim bulunmadığı için geçmişe dönük sorgusu yapilamamistir. Ilgileri için teşekkür ediyorum. 1 kasa biramı bekliyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler