sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Tuborg Depozitosu Geri Alınmadı!

Tevfik Tevfik25 Ağustos 2019 21:19

Bugün Şile'de sahile giderken Kasabım Bakkaliye Büfe ve Tekel Çavuş Mahallesi Üsküdar sokak no. 2**/a'da durdum. Kapının önünde boş Tuborg ve başka bira kasaları vardı!

Aracımın bagajında bulunan 4 adet Tuborg boş depozitolu şişeyi aldım kasaya koydum ve içeri gidip 4 adet depozitolu Tuborg bira aldım! Kasaya belirttim 4 adet boşu bıraktığımı! Ancak kasadaki bey bana depozito geri almadıklarını belirtti!

Ben yerine yeni aldığımı tekrarladım, oda onu ilgilendirmediğini söyledi, ben nasıl olur dedim! İstediğin yere şikayet et dedi umursamadı bile! Bu konudan çok rahatsız oldum ve bunu sizlere bir şikayet olarak iletiyorum! Böyle hizmet böyle terbiyesizlik olmaz! Bu nasıl bir bayilik anlayışı!

full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

Tuborg Logo Tuborg 26 Ağustos 2019 08:26

Sayın TEVFİK A., % 100 kalite anlayışı ile fark yaratmayı ilke edinmiş Türk Tuborg ailesi olarak, siz biraseverlerin bizlerle paylaşmış olduğu görüşler, ürün ve hizmet kalitemizi arttırmak adına bizim için büyük önem arz etmektedir. Yasal şartlar ve müşteri hizmetleri standartlarımız dahilinde, bildiriminiz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Türk Tuborg ailesi olarak teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Türk Tuborg Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler