Tuborg Depozito Şişeyi Kabul Etmeyen Bayii!

Hüseyin Hüseyin29 Temmuz 21:58

Bulunduğum adrese yakın Tuborg Bira satışı yapan bir tekel bayii maalesef yok. Ben de yaklaşık 500 mt uzaklıktaki bir bayiiden satın almak zorunda kalıyorum. Normalde depozitolu ürünlerinizi pek tercih etmiyorum ama bazen gelen misafirlerimin tercihinden dolayı mutlaka aldığım da oluyor. İkamet ettiğim adresten taşındığımdan dolayı eşyaları toplarken 20 21 tane Tuborg Depozitolu Bira şişesinin birikmiş olduğunu fark ettim. Önce at çöpe gitsin boş ver şeklinde düşündüm ama sonrasında eşim geri dönüşüme gönderiyorlardır bayiye teslim etmen daha iyi olur dedi. Ben de maalesef onun aklına uydum akşam saatlerinde hem köpeğimi gezdirmiş olurum hem de şişeleri teslim ederim deyip 20 yi aşkın şişeyi bir poşete koyup vurdum sırtıma. İstanbul Esenyurt 19 Mayıs Bulvarı Akevler sitesinin altındaki Ekstra Tekel Kuruyemiş (053366****) numaralı telefonla da sipariş alan bayideki görevli ben depozito şişeleri almıyorum dedi. Ben de satışını yapıyorsunuz ama ben ne yapayım bu şişeleri buraya kadar getirmişken almanız gerekiyor diye ısrarcı oldum. Görevli yok çalınıyor yok koyacak yerim yok yok patron almamamı tenbih ediyor gibi türlü türlü bahane sundu. Almanız gerekiyor diye ısrar edince almıyorum kardeşim ne yaparsan yap şeklinde konuşunca şişeleri çıkartıp adamın kafasında kırmamaktan beni elimdeki köpeğim alıkoydu. Ya sabır çekip sırtıma vurdum yine 20 den fazla Tuborg şişesini evin yolunu tuttum. Siz kurum olarak nasıl insanlarla ne koşullarda çalışıyorsunuz bu adam nasıl bu pişkinlikte bu şekilde cevap verebiliyor. Ben sadece sizin değil kimsenin depozitolu şişesini almıyorum almam diyebiliyor. Akşam akşam beni düşürdüğünüz durumu hayal edebiliyor musunuz? Şu ülkede kendi görevini doğru düzgün eksiksiz yapan bir tedarik şirketi bile kalmadı mı? İnsanı düşürdüğünüz şu duruma bakın ve ben değil siz ve bayiniz utansın.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 4Yorum

Cevaplar

Tuborg Logo Tuborg 30 Temmuz 09:19

Sayın HÜSEYİN A., % 100 kalite anlayışı ile fark yaratmayı ilke edinmiş Türk Tuborg ailesi olarak, siz biraseverlerin bizlerle paylaşmış olduğu görüşler, ürün ve hizmet kalitemizi arttırmak adına bizim için büyük önem arz etmektedir. Yasal şartlar ve müşteri hizmetleri standartlarımız dahilinde, bildiriminiz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Türk Tuborg ailesi olarak teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Abdullah 4 hafta önce  

  Ben olsam poşeti aldığım gibi çöpün yanına bırakır geçerdim. Ben olsam en başından evimden o numarayı arar sorar ona göre evimden çıkardım. Okurken utandım 3-5 lira para için girdiğin çabalara bu nasıl bir ölücülüktür yeminle ibretlik

  • 2Yorum
  Cevapları Gizle (2) arrow
  profile-icon Ulaş 3 gün önce  

  Şikayet sahibi cehalet demiş, az söylemiş. Bu Abdullah gibiler yüzünden balıkların midesi plastik, orman yangınlarından geçinmiyor. Buna sorsan kızartma yağını da dök lavaboya... Bunun gibi doğa katillerinin bir an önce evreni terk etmeleri umuduyla.

  profile-icon Hüseyin 3 hafta önce  

  Bu şikayet metninden bunu anladıysan ben de senin adına gerçekten üzüldüm ve utandım. Ülkedeki milyonlarca okuduğunu bile anlayamayan ibretlik cahillerden sadece birisin ama bir yandan da senin için seviniyorum. "Cehalet mutluluktur" Mutluluklar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler