sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Tuborg Dağıtım Elemanları İlgisizliği

Nazmi Nazmi04 Temmuz 13:11

Manisa'da Gül Büfe'yi çalıştırmaktayım ismim N*** S*** 84 yılından beri bulunduğum yerde esnaflık yapmakta bulunmaktayım. Dağıtım elemanlarınızla sıkıntı yaşıyorum. 

Bu şikayetimi belki 20 sefer yöneticilerinize ilettim ama kimse ilgilenmedi çünkü bu dağıtım elemanları ayrı birim olduğu için kimse muhataba almıyor bu sıkıntı sadece bende yok Manisa'ya gelin herkeste var inanın Tuborg'dan mal almak istemiyorum. Nedeni de bunlar kraldan fazla kralcı olmuş benim için müşteri velinimetimdir benimde sizler için öyle olmam lazım mekan sahibine saygısız davranıyorlar hiç yapıcı davranmıyorlar dükkan kalabalık acele edip beklemek nedir bilmiyorlar malı kaldırıma bırakıp kaçmak istiyorlar biz malı içeri alamayız diyorlar bir dövmedikleri kalıyor sert tavırlar malı istersen al istersen alma gibi lütfen buna bir çözüm bulun Manisa'da çok büyük sorun bu bu yüzden şahsım ve herkes Tuborg'dan mal yazdırmaya korkuyor. 

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Tuborg Logo Tuborg 06 Temmuz 08:48

Sayın NAZMİ S., % 100 kalite anlayışı ile fark yaratmayı ilke edinmiş Türk Tuborg ailesi olarak, siz biraseverlerin bizlerle paylaşmış olduğu görüşler, ürün ve hizmet kalitemizi arttırmak adına bizim için büyük önem arz etmektedir. Yasal şartlar ve müşteri hizmetleri standartlarımız dahilinde, bildiriminiz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Türk Tuborg ailesi olarak teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler