sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Tuborg Bira İçinden Çıkan Yabancı Maddeler

Ulaş Ulaş10 Aralık 2019 16:19

Tuborg biramın inden çeşitli yabancı maddeler çıktı! Yıllardır Tuborg bira içicisiyim ve severek içiyorum. Yakın çevreme hep tavsiye ettiğim bir marka olmuştur. Kendi malımmış gibi tavsiye ettiğim zamanlar oldu hatta. Ancak son dönemlerde kalitenin epey bozulmasıyla birlikte yine de başka bir alternatifi (fiyat olarak olmadığı için) yine de içiyordum. Ancak bundan 3 hafta önce büyük bir marketten 6 lı Tuborg aldım. İçmek için elime aldığımda bu 6 lı kutunun 2 si yarısına kadar doldurulmuştu. İlk defa böyle bir şeyler karşılaştım ama pek önemsemedim. Ancak tam olanlardan birini bardağa boşalttığımda içinden değişik maddeler olduğunu fark ettim ve onu çöpe attım. Ancak in en enteresan kısmı diğer kalan biramı içmek istediğimde yine aynı şeyle karşılaşmam oldu. Bununla birlikte kesinlikle Tuborg'u bitirdim. Sağlığımı düşündüğümden dolayı artık içmemeyi ve insanların içmemesi için bu yaşadığım olayı anlatacağım! Tuborg kendisine çeki düzen vermesi gerekiyor. İnsan sağlığı hafife alınacak bir şey değil!

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ulaş 11 Şubat 01:28

Sadece 1 kere arandım onda da yetkili kişiler yok denildi, daha sonra aranacaksınız denildi ancak geri dönen dahi olmadı! İnsanların sağlığını bozma artık Tuborg! Üretimini şeffaflaştır lütfen! Sağlıklı hijyenik biralar üretemiyorsan Türkiye pazarınından git! Yıllardır sözde adam gibi diye pazarladığınız birayı içtik gerçek şu ki adamı bırak bira dahi değilmiş!

Tuborg Logo Tuborg 10 Aralık 2019 16:24

Sayın ULAŞ H., % 100 kalite anlayışı ile fark yaratmayı ilke edinmiş Türk Tuborg ailesi olarak, siz biraseverlerin bizlerle paylaşmış olduğu görüşler, ürün ve hizmet kalitemizi arttırmak adına bizim için büyük önem arz etmektedir. Yasal şartlar ve müşteri hizmetleri standartlarımız dahilinde, bildiriminiz en kısa sürede değerlendirilerek tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için Türk Tuborg ailesi olarak teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler