22 Şubat 2014

Tuana Bitkisel Ürünler Hatasını Kabul Etmiyor.

Tuana Bitkisel Ürünler firması eksik miktarda bal gönderdi. Sitede şikayetimden sonra 2 kez aradılar. 1. de ilgileneceklerini, 2. de ise balı kendi ürünlerini satan ucuzcu firmadan aldığımızı vereceği telefonla hakkımızı aramamızı söyledi. Ben de ben fatura üzerindeki numarayı aradığımı, o da bana dönüş yaptıkları bu numara deyince, bu seferde balın darası ile tarttığımda tam kilo geleceğini söyledi.

Gelmez dediğimde ise, reklamlarda kavanoz olarak söylüyoruz dedi. Ben de faturaya göre yazanı söylüyorum dediğimde ise tekrar telefonu vereceği firmayla konuşmamı kendilerin ilgisi olmadığını söyledi. Öyleyse neden kolide 3 ayrı firma adı (bal deresi,bal dünyası, tuana bal ) adı geçiyor.

Ramazan 666 Okunma

Cevaplar

  • Tuana Bitkisel Ürünler Kozmetik Gıda Temsilcisi31 Mart 2014

    Sayın tüketicimiz konu ile ilgili olarak lütfen balderesi şikayet hattı İlker bey ile irtibata geçiniz.Saat 09:00-17:00 arası 0212 496 66 66 numaralı telefondan irtibat sağlayabilirsiniz yada [email protected] adresine adınızı soyadınızı ve tel bilgileriniz gönderirseniz tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Balderesi Group 0212 496 66 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön