Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
TTS International ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TTS International Üyelik İptal Edemiyorum

95.820
Ömer
Ömer 01 Ocak 2021 10:43

Kaç kere mail atmama rağmen üyeliğimi iptal etmediler. Türlü bahaneler sunuyorlar. Kötü bir iletişim yöntemleri var. Zaten sabit hatta hiç ulaşamadım. Bence o bantları da ne alın ne aldırın. Parayı kazanan sadece üsttekiler diğerleri de 3 kuruşu görünce çok kazançlı olduğunu sanıyor. 

Bant maliyetleri çok düşükken bir paketi 300 liraya veriyorlar. İndirim alabilmen için üye olmak gerekiyor. Bence en saçması da bu. Kaç paket alırsan o kadar indirim var hatta bazen bir bant 50 liralara geliyor içinde o kadar vitamin mineral olsa öyle ucuz olur mu yakı bile daha iyidir. Paranız çöp olmasın.

TTS International Logo
TTS International23 Haziran 2021 13:27

Benzer Şikayetler

profile
2.032
2 hafta önce

TTS International Ürün İadesinde 1210 Lira Kesinti Yaptı

TTS ürün iadesinde 1210 lira kesinti yaptı. Tts International hem eksik ürün gönderdi, hem de iadede kat kat kesinti yaptı. Bana gelen paketi geri iade ettim 1210 lira kesinti yaptı, 25 yıl önce dersimize giren bir hocamızın 'tamamen yerli ve milli sermaye, kullandım faydasını gördüm. Gıda takviyesi...

profile
6.950
10 Kasım 2022
profile
Müzeyyen'in Teşekkür Mesajı

“Geri dönüşü sağladılar teşekkürler”

TTS International Şirket Telefonları Cevap Verilmiyor

İade talebinde bulunacağım ama kimse oralı değil dönüş sağlanmıyor bile yardımcı olursanız arıyorum şirketinizi telefonunuza bakan biri bile yok nasıl...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

6 Yorum

Müzeyyen
Müzeyyen
 

Firmaya ulaşamıyorum nasıl bir şey çözemedim acil dönüş sağlayın

Murat
Murat
 

Asıl vebali siz alıyorsunuz be! Ürünler kolajen li Kore üretimi ve helal gıda sertifikaları yok. 1.5 yıldır neden alamamışlar diye sordunuz mu hiç? Ahirette hepinizin yakasındayım merak etmeyin!

Murat
Murat
 

Ben istifa ettim ve hak ettiğim paramı vermediler. İstifa edince yanıyormuş. 1 aydır sitemde kaldım 20 TL'lik ürün elimde kaldı. Bir aydır kullanan müşterilerim bir işe yaramadı dediler mahcup oldum. Ben bir başkasını bilemem ama bende büyük mağduriyet yarattılar.

Serdar
Serdar
 

Bende halsizlik, yorgunluk vardı yani enerjim diplerde geziyordu ürünleri kullandım müthiş memnun kaldım, oldukça işe yaradı yani, eşimde migren vardı işe yaradı, bel fıtığı olan arkadaşlara tavsiye ettim işe yaradı, bende inanmadım başta, mümessil arkadaş bir test yaptı, tek ayak üzerinde durup kollarımı açmamı söyledi, havada duran ayağımdan taraftaki koluma hafif bir baskı yaptı, dengem hemen bozuldu ayağımı yere indirdim hemen, daha sonra elime bir adet Smart patch tutuşturdu, ve bu sefer daha güçlü bir baskı yaptı fakat 96 kiloluk adam bu sefer dengemi bozup ayağımı yere indiremedi, mucize gibi bir şeydi bu, bende böyle inandım, aldım kullandım ve kullandırdım, ve herkes gayet mutlu. İnsanları 3 kuruş menfaat için yanlış yönlendirmeyin, fayda bulacakları, şifa bulacakları bir ürünü karalamayın, bunun ahireti var, vebali var.

İlknur
İlknur
 

Düzenli kullanmanızı tavsiye ederim. Düzenli kullanımda migren ve kemik agrimlarim hafifledi. 3 ay daha kullanacağım

Hasan
Hasan
 

Kaç gün, kaç ay veya kaç yıl. Bilginiz var mı?