29 Ocak 2014

TTNET'ten Yine Çözüm Yok

Daha önce buradan yaptığım başvuruya istinaden Türk Telekom tarafından arandım. Fakat Türk Telekom ile yaptığım görüşmeler neticesiz kaldı ve sorunuma çözüm bulunamadı. Çözüm bulunamadığı gibi halen havaleci mantıkla oraya buraya gidin diyorlar. Gittiğimiz zamanda hem sonuçsuz kalıyor hemde 444 0 375'i arayın diyorlar. 444 0 375 no'lu telefonu aradığımızda da Türk Telekom'a gidin diyorlar.

Ne muhatap bulabiliyoruz ne sorunlarımıza çözüm üretebiliyoruz. İlgisizlik had safhada. Çözüm üretemiyorlar. Aradıkları zamanda sadece bilgi için arıyorlar. Çözüm yine yok.

Ercüment 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön