01 Kasım 2013

TTNET'ten Playstore Oyunu Aldım İşlem Hatası Verdi!

TTNET playstore üzerinden oyun satın aldım, işlem hatası oldu, tekrar denediğim oyunu satın aldım ve ancak 2 kere satın alma işlemi olmuş, 17.10.2013 tarihinde gerçekleşen bu olayı aynı gün müşteri hizmetlerine bildirdim, değişik günlerde 3 kere daha aradım kimse beni kaile almadı.

Şikayet sürecim hala devam ediyor, 2 haftadır hiç bir şey yapılmadı, üstelik sattıkları oyunun kodlarınıda göndermediler, parayı aldılar kod'u göndermiyor.

Müşteri hizmetlerine sorduğumda kodu göndermek için bir süre yoktur dedi, böyle birşey olabilir mi? 35 yıl sonra kodu gönderirler artık, herkese kod gitmiş, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Sinan 166 Okunma

Cevaplar

 • Sinan10 Aralık 2013

  şimdide oyunu iptal ettiler hala faturaya yansıtıyorlar, anlamak elde değil

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Sinan Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Sinan02 Kasım 2013

  hala yanıt yok her gün soruyorum kem küm aynı cevaplar, niye kod'u göndermiyorsunuz, parasını verdiğim malı yollamıyorsunuz, bakalım sonucu nereye varacak

 • Sinan01 Kasım 2013

  zaten ilgili biriminiz 2 haftadır bir türlü sonuca bağlayamadı gitti,

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön