27 Ağustos 2013

TTNET'ten Ping Ve Hız Problemime Çözüm İstiyorum!

Yaklaşık 5 yıldır TTNET kullanıyorum son 1 senede neredeyse tüm internet problemleri başıma geldi. İlk önce kesinti sorunum oldu uzun aramalarım sonucunda giderildi. Sonrasında hız sorunum oldu, ilk önce 8 mbitlik hızım önce 4 sonra 2 mbite düşürüldü. Bu sorunum içinde aradım ama sadece 4 mbite yükselttiler.

Daha sonrasında ping problemi çıktı. Bazı sitelere tıklıyordum '' Bu web sayfası kullanılamıyor'' ''İnternete bağlanılamıyor'' gibi yazılarla karşılaşıyorum. TTNET'i sayısız defa aradım. Bu sorunlarımı çözün, sabrında bir sınırı var.

Önder 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön