28 Ağustos 2014

TTNET'ten Kurtulmak Ne Zor!

TTNET mobil 3G internet kullanıcısıyım. Taahhüt sürem bittiğinde mobil hattımın kapatılması için çağrı merkezini aradım. Başvurudan 48 saat sonra kapatılma işlemi yapılacağı için ay sonuna 2 gün kala başvurmamın daha rasyonel olacağını bildirdiler. Ben de 27. 8. 2014'te aradım. Başvurunun TTNET bayiinden yapılacağını iletti.

2 ayrı bayiiden iptal işlemi almadıkları cevabını aldım. Avea'dan kapatmam gerektiğini söylediler. Tekrar call center'la görüştüm. O da bana bayilerin yapması gerektiğini söyledi tekrar. İstersem Türk telekom müdürlüğünden iptal edebileceğimi söyledi. Herkes topu bir yerlere atıyor. Yeni fatura istemiyorum. Şikayetim var!

Huseyin 1.768 Okunma

Cevaplar

  • Huseyin 11 Eylül 2014

    bana kesinlikle bir bilgilendirme yapılmadı. Aradan 1 ay geçmesine rağmen hala hattımı kapatmadılar. 50-60 kadar görüşme yaptım 4440375 le. en az 4-5 ttnet bayiine gittim. Türk telekom müdürlüğüne dilekçe ile müracaat ettim. yok yok yok. kapatmıyolar arkadaş hattımı. yurt dışına gidiyorum bu akşam. yapabileceğim birşey yok. nasılsa faturaları ödemeyeceğim. mahkemeye kadar yolu var....

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön