08 Ağustos 2014

TTNET'ten Kurtulmak Kolay Değil!

3 ay önce TTNET kampanyam bitti. Bayramdan önce üniversitelilerin faydalandığı kampanya için kızımın adına yeni abone olduk. Benimkinin iptali için yetkili acentaya dilekçe verdim. Telefonla arandım ona da iptalini istedim. Bayramdan sonra tesadüfen hattın aktif olduğunu ve fatura işlediğini öğrendim.

Tekrar Diyarbakır Türk Telekom müdürlüğüne gidip dilekçe ile iptal istedim, tekrar ikna edilmek için arandım yine iptal istedim. Tekrar daha üst düzeyde arandım. Yine iptal istedim, sanırım telefondaki elaman ikna ettikleri kadar prim vs. alıyor.

İptal isteğinizi bile ikna edildi diye kayda geçiyor. Hat kapatmak için mutlaka tekrar tekrar kontrol gerekiyor. TTNET aylar sonra fatura çıkartıyor. TTNET yüzünden cep faturam şişti...

Ahmet 1.322 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön