02 Nisan 2013

Ttnet'ten Kurtulamıyoruz!

Ttnet telefon ederek 2. telefonumuzu yedek olarak kullanmamızı teklif etti. Diğeri bozulduğu zaman. Sözleşme yaptık. Çok nadir olarak ta kullandık.

01,02,2013 tarihinde sözleşmemizi fesih ettik. Aynı gün birikmiş 5 adet faturamı şubesinden ödedim. ( cezalar dahil 44.75 TL) Kurtuldum sandım. Yeni gelen fatura mart-2013 tarihi olarak görülüyor. 16,43 TL borçlu gösteriyor. Ödedim.

Açıklamasında Hizmet açma hizmeti yapılmış.

Biz herhangi bir hizmet açma hizmeti talep etmemiştik. Ataköy'deki merkezlerine gittik. Görevli. Bu hizmet haberleşmeye açma hizmeti değildir dedi. Borcunuzu ödemek için Tahsilatı Açma hizmetidir dedi.

Tuncay 152 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Tuncay03 Nisan 2013

    TTNET yanıtladı???? 3 Nisan 2013 saat 14:00 de yanıtladı. Yani benim yazdığımın aynısını söyledi. 1 SUBATTA FESİH ETMİŞTİM. Diyorki Siz sözleşmeyi fesih etsenizde, borcunuz olan parayı öder iken biz " OTOMATİKMAN AÇMA HİZMETİ YAPARIZ" İyi ama! TTNET diyor ki benim teknolojim 8 gün sonra kapatmayı algılayabiliyor. Hemen borcunu öde diye yönlendirdikleri için 2 saat sonra bir bayisinden ödedim. Çok hızlı diye reklam eden TTNET diyor ki, benim teknolojim 8 gün sonra kapatıldığını anca anlayabilir diyor. 10 gün sonra ödeseydin ya diyor. Bu parayı haksız olarak aldıklarının farkındalar. Sirket prensipleri de düşük ve yavaş olduğu için aynısını yanıtlıyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön