TTNET'ten Kötü Hizmet!

Mehmet Halis B. |

TTNET'ten arandım ve 5 lira farkla hız ve limitimi arttıracaklarını söylediler ancak hız geldi internet gitti. Merkeze uzak olduğumdan internet bağlantım sıfırlandı. Kaç kere aradım, geldiklerini ve sorunun hattan değil benden kaynaklandığını söylediler. Gelen giden olmadığı gibi ayrıca aldığım randevuya da gelen giden olmadı. Bugün itibariyle 5 gündür internetim yok. Olmaz olsun böyle şirket. Yarın (14/09/2015) te Türk Telekom'a gideceğim ve ortalığı ayağa kaldıracağım. Yazıklar olsun.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Eylül
  16:38

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 14 Eylül
  11:48

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.