TTNET'ten Kaynaklı Nakil Sorunu!

Durmuş E. |

18.08. 2015 tarihinde nakil ile ilgili isteğimi sunmuştum. 1 haftada nakil işleminin gerçekleşeceğini söylediler ama olmadı. Aradığımda bana şikayet formu oluşturduklarını ertesi gün aranacağımı söylediler 4 gündür ne arayan var ne soran var. Ben aramasam akıllarına bile gelmiyor. Her aradığımda da aynı şeyleri duyuyorum ve sorunum çözülmeden 4 gündür bu şekilde devam ediyorum. Hiç itina gösterilmiyor.
Bir yıl önce TTNET'i arayıp abonelik kaydığımı aldıklarında daha önce böyle bir problemle karşı karşıya kaldığımı söylemiştim. Müşteri temsilcisi ise bana böyle bir sorun bir daha yaşamayacağımı söylemişti. Taahhütlü olduğu için iptalde ettiremiyorum. Bu konuyla ilgili yardım talep ediyorum.

Etiketler :

Devir/Nakil Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  13:52

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 29 Ağustos
  09:12

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.