21 Eylül 2013

TTNET'ten İnternet Hizmeti Alamıyorum!

14.09.2013 Cumartesi gününden beri İnternet hizmeti alamamaktayız. İşletmeciyi defalarca aramamıza rağmen altyapı çalışması olduğunu belirtip hizmetin açılabileceği tarih hakkında bize bir bilgi sunamamaktadır.

TTNET'ten, Adsl hizmetinin ne zaman aktif olacağı hakkında bilgilendirme ve kullanmadığımız sürelerin faturalandırılmamasını talep etmekteyim.

Yasin 33 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 26 Eylül 2013

    Bu gün 26 eylül 2013, 12 gündür internet bağlantım yok, ttnet ilgilenildi vs. diyor, lakin ne zaman açılacağını dahi öğrenebilmiş değiliz.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön