TTNET'ten Hizmet Alamıyorum.

Hakan Y. |

TTNET mağdur ediyor beni her geçen gün benim zararıma işliyor. Defalarca aramama rağmen verdiğim fatura bedelinin karşılığını alamadım interneti bağlattığım günden beri 16 Mbit hızı göremedim maksimum gördüğüm hız 3 Mbit oldu iyi kötü 3 Mbit'te olsa internet vardı şu an onu da kullanamıyorum 2 aydır hizmet alamıyorum. Ben bedelimi ödüyorum TTNET hizmetini vermiyor Ben arıza kaydı bırakıp parasıyla ekip çağırdım yine de gelmedi. Tekrar aradığımda arıza kaydınız iptal edildi cevabıyla karşılaşıp ilgilenmiyorlar. Bu sarmal döngü devamlı bu şekilde dönüyor. Sizce bu durumu TTNET'i dava etsem ne diyebilirsiniz ki sorunumun derhal çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  13:01

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 18 Ağustos
  10:05

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.