19 Haziran 2014

TTNET'ten Hizmet Alamıyorum.

03.06.2014 tarihinden itibaren Ulturanet TTNET abonesi oldum belirtilen tarihten itibaren maalesef internete çok sağlıklı bağlanamıyoruz genelde her bir dakikada bir kopma oluyor. Bu nedenle her gün 444 0 375 no'lu telefonu arıyarak sürekli arıza kayıda bırakılıyor fakat sonuç değişmiyor. En son aramamızda 22 dk 20 sn bekledim müşteri hizmetleri cevap vermedi. İkinci aramamda 3 dk. kadar bekledim yine cevap veren olmadı. İ[email protected] adresine göndermiş olduğum maile yaklaşık bir hafta geçmiş olmasına rağmen dönüş yapılmadı.

İlhan 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İlhan19 Haziran 2014

    Kopma problemimiz düzeldi fakat 16 mbite kadar tanımlanmış olan hızımızın değil yarısını çeyreğine bile ulaşamamaktayız. TTNet servisinden hız testi yaptığımızda hızımızın 0.47 mbit'e kadar düştüğünü gördük. Madem 16 mbit'e kadar olan paketi tahütlü bir şekilde önerdiniz. Bu 16 mbit hız servisini alabilmemiz için altyapıyı neden kurmadınız?

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön