07 Ekim 2013

TTNET'ten 8 Aydır İnternet Şebekesi Bekliyoruz!

2 Şubat 2013 tarihinde yeni bir eve taşındım ve internetimin nakli için TTNET'e başvuruda bulundum. Yeni taşındığım muhitte internet şebekesi olmadığını ve bunun halledilmesinin yaklaşık 1,5-2 ay süreceğini söylediler.

Bugün itibariyle tam 8 ay geçti ve hala internet şebekesi yok. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım ve Aydın'daki TTNET şubesine gittim, kimse tatmin edici bir cevap vermiyor. Şubedeki sorumlu beyefendi bile "biz de bekliyoruz, ne zaman hallolur birşey diyemem" deyip başından savıyor.

21. YY.'da TV'de Türkiye'nin dört bir yanını internet ile donattık diye reklam yapan TTNET'in bir ara Aydın Merkez'e de uğramasını bekliyoruz. Bu arada bu muhitte tam 160 daire internet bekliyor.

Hasan 49 Okunma

Cevaplar

  • Hasan08 Ekim 2013

    444 0 375 no'lu telefonu çok kez aradım zaten. orada görüştüğüm personeliniz de kendileri ile ilgili bi durum olmadığını, bulunduğum şehirdeki TTNET şubesine gitmemi söylediler. anlayacağınız herkes birbirine gönderiyor, devlet dairesi mantığı ile çalışıyorsunuz maalesef. daha tatmin edici bir cevap bekliyorum sizlerden. teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön