02 Eylül 2013

TTNET'ten 7 Yıl Sonra Gelen Fatura!

"Değerli Müşterimiz 24.11.2006 iptal edilmiş olan **** hesap numaralı TTNET hizmetinize ait gecikme bedeli hariç ödenmemiş fatura toplamı 57,5 TL'dir." Şeklinde başlayan fatura ile moralimi sıfırlayan TTNET, 7 yıldır bana neden ulaşamadı acaba?

Ben faturaları sürekli otomatik ödeme talimatı veren biri olarak bu faturayı nasıl gözden kaçırmam mümkün değil. Bundan önce sürekli sizin aboneniz iken bu borç karşıma çıkmadı bu gün neden çıktı acaba?

Muhammet 31 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet05 Eylül 2013

  Faturamı görmek istiyorum ama fatura bulunamıyor deniyor ben şimdi ne yapmalıyım. ..

 • Muhammet05 Eylül 2013

  Şikayetiniz işleme alınmıştır. Yapılan bilgilendirme bu!

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön