04 Eylül 2013

TTNET'ten 5 Yıl Sonra Gelen Borç!

03.04.2008 Tarihinde hat iptali yapıldı. Görevli memur hat iptali için faturalandırma servisine yönlendirdi serviste hesaplama yapıldı ve bizde bu tutarı ödedik, görevli bize otomatik ödeme talimatınız varsa iptal ettirin; bir fatura gelecek, o faturayı dikkate almayın ve ödeme yapmayın, onu biz şimdi tahsil ettik dedi.

Hatırladığım kadarıyla bu konu böyle kapandı ve yıllar sonra bize gecikme bedeli hariç 36,7 TL'lik fatura gönderildi gecikme bedeli hariç tabiki.

1894030996 Fatura Hesap No.

Mesut 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön