28 Ağustos 2013

TTNET'ten 4 Aydır İnternet Hizmeti Alamıyoruz!

Tam 4 aydır, bulunduğumuz siteye internet, telefon vesair hizmet almak için mücadele ediyoruz. Aramadığımız TTNET yetkilisi, müşteri hizmeti kalmadı. Sitenin altyapısı Telekom tarafından fiber döşeli olduğu halde (altyapı sorunu yok) tüm müracatlarımıza karşın hala ne internet ne Tivibu ne de telefon hizmeti alabiliyoruz. Keşke başka bir firma ile anlaşmış olsaydık.

Utku 46 Okunma

Cevaplar

  • Utku 31 Ağustos 2013

    Klasik değelerlendirmelerin ötesine geçilmedi, yapıcı çözüm üretilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön