09 Eylül 2013

TTNET'ten 2009 Yılına Ait Keyfi Fatura!

2009 yılında TTNET'ten internet hizmeti alıyordum. Sonrasında bu hattı bir arkadaşımın üzerine devrettim. 23.08.2013 tarihli bir belge elime ulaştı ve belgede 2011 tarihinde iptal edilmiş olan hizmetin eski borcu çıktı.

Telefonda da yetkililere sorduğum soruyu buradan da yazıyorum...

Hizmet aldığım TTNET hizmetini başka birisi üzerine devir etmek isterken bana TTNET'e ait eski borcunuz olmaması gerekiyor dediler ve bizde eski borçlarını ödeyip hizmeti başkasının üzerine devrettik.

Benim anlamadığım madem devir işlemi yapılırken borç olmaması gerekiyor bana gönderilen bu fatura neyin ya da kimin faturası?

Umarım konu ile bilgili olan birisi irtibat kurar!

Ersin 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön