23 Eylül 2013

TTNET'ten 2 Aydır Boşuna Fatura Geliyor!

TTNET yalın indirimli paket kullanmaktayım. Satın aldığım bayi tarafından yanlış bilgilendirmede bulunulduğu için yaz tatilimde internetimi donduramadım ve istemesem de TTNET Nazilli Ana Bayi'den Eskişehir'den Nazilli/Aydın'a naklini istedim (27 Haziran sanırım.)

Bana ulaşabilecekleri iki numara vermeme rağmen ulaşılmadı. İnterneti kullanmadığım bu 2 aylık süre içinde gelen faturalarımı ödemedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda hattımın aktif olmadığı için naklin iptale düştüğünü söyledi.

Hat 19.09.2013'te yani nakil başvurumdan üç ay sonra kapandı. Sorumsuzluk TTNET'e ait, tatil dönüşümden dolayı hattın Eskişehir'de kalmasını, kullanamadığım bu sürenin faturalandırılmasının iptalini istiyorum.

Emre 137 Okunma

Cevaplar

 • Emre 24 Eylül 2013

  Yanlış bilgilendirme, bir şirket bilincine ulaşamamış sorumsuzca davranışlar, insanları aldatıcı uygulama yapmasından dolayı TTNET sadece kendi cebine değer veren ve müşterilerinin maddi ve manevi huzurunu bozan ve zamanını çalan bir şirkettir.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Emre 23 Eylül 2013

  Yapılan bilgilendirme ellerinden bir şey gelmediği, o okutmadıkları sayfalarca minik yazılı sözleşmede TTNET SORUMSUZLUK YAPIP NAKİL İŞLEMİNİ KENDİ KAFASINA GÖRE İPTAL EDİP BİR DE ARAMASA DA faturalandırmanın TTNET YETKİLİLERİ YÜZÜNDEN KULLANILAMAYAN tüm sürelerce ücretlendirmeye devam edeceği yazıyormuş(muş)! YAPTIĞINIZ MÜŞTERİYİ ENYİ YERİNE KOYMAK, MADEM SORUMSUZDUNUZ BUNU DA BELİRTSEYDİNİZ...

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön