31 Ağustos 2013

TTNET'te Ping Hat safhada Bağlantı Hızım İse Çok Düşük!

Uzatmadan konuya gireceğim. Net hızım çok düşük. 8 mbps'ye kadar olacak olan netim sadece
0.98 ve 1 mbps'ye çıkıyor. Ping sorunu hat safhada. Zaten en büyük sıkıntım ping sorunu. 444 03 75 TTNET müşteri hizmetlerini en az 10 kere aramışımdır. Her seferinde bir şeyler söylediler ve sıkıntımı geçiştirdiler.

Derhal ve en kısa süre içerisinde internet hızı ve pingimin normal değerlere ulaşmasını ve bir daha sıkıntı yaşamamayı temenni ediyorum. Bana lütfen 444 03 75 arattırıp zamanımı öldürmeyin. TTNET'in beni aramasını ve sorunumu bir an önce çözmesini bekliyorum. Saygılarımla...

Gürkan 48 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan05 Eylül 2013

    Sorunum hala giderilmedi ve Telefonla bana ulaşılmadı. En kısa sürede kapattırıyorum bu hattı.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön