25 Ocak 2014

TTNET'te Hizmet Yok Ama İcra Var!

TTNET buraya girmeden önce bir açıklama yapmış site üzerinden. Gidin Telekom müdürlüğünüze dilekçe verin size 7 gün içinde dönelim diye. Ben dilekçeyi vereli 2 ay oldu hiç kimse dönmedi şimdi de icra takibi başlatacağız diye yazı göndermişsiniz. Hizmet yok kalite yok. Mağdur etmekten başka bir şey bilmeyin zaten. Verilmeyen hizmetin bedelini istiyorsunuz bir de gidelim mahkemeye de görüşelim bakalım avukatınız * D*hanımla kim kimden neyi alıyor görelim.

Güven 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön