10 Ekim 2013

TTNET'te Başıboşluk Almış Başını Gidiyor!

1 ay önce Kütahya Tavşanlı'daki telefon ve internet hattımı yeni tayin olduğum Rize Pazar Hamidiye köyüne nakil yaptırdım. Döndüğümde randevu günü belli olmasına rağmen nakil olmadı ve Pazar Telekom'a gittim aldığım yanıt alt yapı çalışmasından dolayı internet bağlantısı sağlanamayacağını söylediler ve Rize il Türk Telekom'a gidip işlemleri oradan halletmem gerektiği söylendi.

TTNET müşteri hizmetlerini 2 kez aradım ama kesinlikle geriye dönüş olmadı. Bugün Rize il Telekom'da idim fakat iptal olamayacağını çünkü nakilin aktif göründüğünü söylediler. Sonrasında ben çıldırdım ve istediğim sadece abonelik iptali bu kadar mı zor diye bağırmaya başladım. Biri insafa geldi ve işlemimi halletti ama takip etmek lazım!

Özay 96 Okunma

Cevaplar

  • Özay 21 Ekim 2013

    sorunum hala çözülmüş değil!!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön