TTNET'te Altyapı Problemi!

Tugay Ç. |

Eylül ayında Eskişehir'de yeni bir binaya taşındım. Birkaç gün sonra internet başvurusu için TTNET'e gittiğimde binamda altyapı olmadığı söylendi. Binada ki 12 dairenin 8'inden imza toplayıp Türk Telekom İl Genel Müdürlüğü'ne dilekçe verdim, bir hafta içinde dönüş olacak dendi 10 gün geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı. Bu süre zarfı içerisinde kendilerine internet üzerinden arıza kaydı gönderdim ancak ilgilenilmedi. 8 daire, hepimiz öğrenciyiz ve internet hizmeti alamıyoruz 2015 yılında, ki artık Üniversite'den verilen tüm ödevler internet üzerinden. Mağduruz ve mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz. Adres; Bahçelievler Mahallesi M*** Sokak No. ** / Daire 9 Tepebaşı / Eskişehir.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  14:45

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 15 Ekim
  14:00

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.