18 Aralık 2013

TTNET'nin Bağlantı Sorunu ve Çözümsüzlüğü!

Yaklaşık olarak 3 yıldır aynı yerimde ikamet ediyorum ve 2 yıldan fazla TTNET kullanıyorum. 8 ay öncesine kadar bir şey yokken şimdi neden 8 aydan beri TTNET ile sorun yaşamaktayım? Hizmet alamıyorum 70 ten fazla şikayet kayıtlarım var ve hizmet almadığım bir bedel ödüyorum. Her ay yaklaşık 130.00 TL. Bu hakkında hakkında kaç kere aradaysam yardım istediysem kimse benim sorunumla ilgilenmedi ve çözüm bulunmadı.

Bu konu hakkında artık ne yapacağımı bilemiyorum. Hukuksal olarak nasıl ve nere başvuru yapacağımda bilmiyorum yetkili olarak da kimse buna bakmıyor. İnsanların hakkını bu kadar kolay kullanmak ne kadar kolay sanki. Bu konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

Sinan 44 Okunma

Cevaplar

  • Sinan23 Aralık 2013

    sorunlarım 80 adet şikayete ulasatı hızmet alamıyorum ama parasını benden alırosunuz sizler benim yerimde olsanız ne kadar memnun kaldırınız ki 8 adan beri aylık ortalama 130 cıvarı para ödüyorum ama hizmet almaıyorum bana geri idae olacak ded müşteri hizmetleri ama oda yok nasıl memnun olayım verdim paraya ve alamadıgım hizmetten memnun değilim. teşekkürler

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön