23 Mart 2013

Ttnet'li Olduğum İçin Çok Pişmanım!

9 önce internetiniz açıldı diyerek modemler elimize verildi ve eve gelip taktığımdan beri adsl ışığı hiç yanmadı. Neti kullanmak bir yana müşteri memnuniyeti ile ilgilenen birine rastlamadım. Defalarca aradım, her müşteri temsilcisine yeniden sorunlarını anlattım. Doğru not alınmadığı için aynı soruları ve işlemleri tekrarladım. Hala teknik servis gelmedi tam 9 gündür!

Müşteri memnuniyeti anketi doldurmak istedim 4 kez aradım ama beni ankete yönlendirebilen bir temsilci ile karşılaşamadım. Ben çok yıprandım hiç memnun değilim. 1 kb kullanmak bile nasip olmadı!

Esra 124 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Esra24 Mart 2013

    Sorun hala devam ediyor. 4 kez memnuniyet anketi yapmak için aradım ve hepsinde hattan düşürdünüz. Hizmet kaliteniz çok düşük, çok pişmanım sizi tercih ettiğim için!

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön