30 Eylül 2013

TTNET'le Hız Sıkıntısı Çekiyorum!

TTNET'ten satın aldığım internet altyapımın kötü olmasından ötürü ödediğim kalitede kullanamıyorum. Ve bunu bana müşteri hizmetleri sanki altyapıyı kendim oluşturmuşum gibi; beyefendi alt yapınız yetersiz olmasından ötürü internet hızınız düşük kalıyor diyor. Bu konu hakkında acil yardım bekliyorum.

Osman 61 Okunma

Cevaplar

 • Osman 02 Ocak 2014

  Ve müşteri hizmetleri servisinin kalitesini şu andan itibaren ne kadar kalitesiz olduğunu görmüş bulunuyoruz.

 • Osman 30 Eylül 2013

  gün içerisinde 4440375 nolu numaradan aranmışım ancak görmediğim için cevap veremedim. tekrar aramaları durumunda konu ile ilgili bilgilendirme bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön