31 Ağustos 2013

TTNETİstanbul Kıyamet Vakti Adlı Oyunu Oynayamıyoruz!

TTNET olarak 2009 yılında bünyenize kattığınız Sobee Studios'un (Sobee.com.tr) sunduğu MMOPRG tarzı İstanbul Kıyamet Vaktini oynayan oyuncular olarak oyunun gidişatından memnun olmadığımızı bildirmek isteriz.

İnsanların ciddi paralar yatırdığı bu oyun artık bizler için oynanmaz bir hal aldı, yönetim makamı son derece ilgisiz ve sunduğunuz oyunun alt yapısı yetersiz oyuncuların lag diye tabir ettiği oyun içerisinde bilgisayar kaynaklı olmayan donmalardan, geri sarmalardan artık oynayamıyoruz ve tabiri caizse bıkmış durumdayız. Sürekli yapılan iyileştirme çalışmaları sonucunda aynı sorunlar artarak devam ediyor. Gerekli işlemlerin derhal başlatılmasını istiyoruz.

Cengizhan 118 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön