10 Mart 2015

TTNET'in Yetersizliği!

Başka bir eve taşınmamız dolayısıyla 15.02.2015 tarihinde TTNET'i arayarak internetin nakil yapılmasını istedim. 3 hafta oldu fakat sürekli aramama rağmen sorunu hala halledemediler. TTNET sorunu Türk Telekom'a yönlendiriyor.

Bağlantıyı Türk Telekom'un yapacağını söylüyor. Türk Telekom ise yalın internet olduğu için bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Hiç kimse bir şey yapmış değil ben bu kadar sorumsuzluk görmedim.

Ne zaman bir sorun için arasam 7 gün içinde halledeceğiz diyorlar aradan haftalar geçiyor ama ne bilgilendirme yapıyorlar, ne de sorunu çözüyorlar. Neden kullanmadığım internetin parasını ödeyeyim? Ben bu kadar fiyasko iş yapan bir firma görmedim.

Gül 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön