21 Mart 2015

TTNET'in Yerine Getirmediği Fatura Vaadi.

24 aylık taahhüt sınırsız internet abonesiyim. Müşteri hizmetlerinden beni aradıklarında ilk 2 ay ücret alınmayacak 3. aydan itibaren 49.90 lira olarak ücret alınacaktı. Yalnız ilk ay 53 lira daha sonraki ay ise 50 lira fatura geldi. Bir çok kez müşteri temsilcisiyle görüştüm bana senin tarifen ilk iki ay ücretsiz diye bir şey olmadığını 24 ay 50 lira olarak gözüktüğünü söylediler.

Bende müşteri temsilcisi ile yaptığımız konuşmaların dinlenmesini ses kayıtlarında müşteri temsilcisinin bana ilk iki ay ücret alınmayacak diye söylendiği ilettim. Konuyu çözüm masası ile de görüştüm hiçbir sonuç alamadım. 3. ay faturası 7 lira geldi ama yine 50 lira fatura gelmeye devam etti. Yanıltıldım.

İsmail 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön