04 Ocak 2014

TTNET'in Yedi Aydır Çözemediği Sorunum!

Net 6 paketinden limitsiz pakete geçmek için 12 Temmuz 2013 de bayilerinden gerekli işlemleri yaptığım halde,geçiş işlemini yapmayan, defalarca müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattığım halde çözemeyen ve her nasılsa hep beni aramış ama ulaşamamış olan TTnet bana fazladan aylarca kot aşımı ücreti ödeten ve dahası sonunda beni sinir hastası eden sizlerle nisan 2014 bitecek olan tahhütümün bittiği gün ayrılacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu kadar müşteri odaksız, bu kadar müşterisini hiçe sayan ve bu kadar sinirlendiren bir başka firma daha yoktur. Benden aldığınız tüm o kota aşımı ücretlerini hak etmiyorsunuz. Bu tutumunuz yüzünden ayrılacak olan en az 7-8 abone tanıyorum. Devam edin.

İpek 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön