02 Eylül 2013

TTNET'in Tüm Hizmetlerinden Memnun Olmadan Ayrıldı!

Uzun zaman Türk Telekom ve TTNET kullandım. Çıkmadan önce en son Tivibu'yu da denedim. Tüm hizmetlerden memnuniyetsiz ayrıldım. Şimdi Sikayetvar.com sitesine girince firmanın her şikayetle ilgilendiğini gördüm. Şaşırdım, acaba burada iyi bir şey yapmışlar mı diyordum ki? Her şikayete standart cevap yazıyorlar.

Bir firma bu kadar mı saygısız olur insana? Bu firma için bir şey yapılmalı. Şikayetim, hatta sesimin yettiğince bağırasım var. Kabullenemiyorum.

Veli 39 Okunma

Cevaplar

  • Veli 04 Eylül 2013

    Bu şikayete de standart cevap yazdılar. Hem de 2 kez. Helal olsun.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön