09 Şubat 2015

TTNET'in Teknik Problemi Sebebiyle Fatura Yüksek Geldi!

Daha öncede 2824472 no.lu şikayetimde de belirttiğim sorun halen çözülemedi. Hizmet numaram 1792117041. "ürün hatalı yapılandırması hatası" alan müşteri temsilcileri kullandığım fiber yalın internetime ne taahhüt ne de tarife değişikliği yapabiliyorlar. Bu sebeple faturam geçmek istediğim tarifeye göre 59 TL gelmesi gerekirken 90 TL civarı geldi.

Arıza kayıtları ses kayıtları yaptığım başvurular sistemlerinizde 3 aydır kayıtlı. Detaylı bir şekilde inceleyip sorunu çözmeniz gerekmektedir aksi takdirde aboneliğimi kapatacağım. Size ait problem nedeniyle bana yüksek fatura çıkaramazsınız, ekstra alınan ücretin de iadesini talep ediyorum. Sorunu çözemiyorsanız müşteriyi memnun etmeniz gerekir.

Alper 128 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön