24 Ocak 2014

TTNET'in Taş Devri'ni Aratmayan Hizmeti

Defalarca internet hızımın düşük olduğu için aradım, şikayet oluşturdum. Bir türlü sorunum çözülmedi. En son 10 gün önce tekrar 4440375 i arayarak şikayetimi belirttim internet hızımın download hızımın çok düşük olduğunu 8mb sınırsız internetim olmasına rağmen 0,50kb gibi komik rakam ile indirme yaptığımı belirttim. Şikayetimle ilgili hala çözüme kavuşmadığım gibi internet hızım daha da düştü telefon kablosu bina dışında eski usul bağlı dışarıdan açıkta durmakta kablo bağlantılarında bant bile bulunmamaktadır.

Fiber internet gibi reklamlar yaparken Afyon'un Çay ilçesinde taş devrini aratmayan internet hizmetiniz ve bağlantınız bulunmaktadır. Sorunum çözülmezse tüketici mahkemesine başvuracağım.

Metin 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön