12 Şubat 2014

TTNET'in Taahhüt Yanıltmacası!

1826297612 TTNET hizmet numarası ile hizmet almış olduğum yalın internet paketi geçtiğimiz ay fatura fazla geldi kota aşımı dediler. Bende bu ay modemi kapattığım halde tekrar fatura 95 tl
gelmiştir.

Hattı iptal ettirmek istediğimizde dedikleri taahhütlü anlaşmamız var o farkı da geriye dönük etmeniz gerekmektedir ancak o şekilde kapatabiliriz denmektedir. Taahhüt dedikleri resmi bir imzalı sözleşme olmadan nasıl oluyor?

Hadi neyse o zaman taahhüt ne zaman yapıldıysa o zaman içindeki fark niye alınmıyor da geriye dönük alınıyor? TTNET kadar yanıltıcı bir firma görmedim. Geçen ayda otomatik ödeme talimatım var diye aynı faturayı 2 sefer tahsilat etmişler aradığımda geri iade edemeyiz.

İsmail 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön