02 Mart 2015

TTNET'in Sürekli Hale Gelen İnternet Kopmalarını Çözmemesi.

Yaklaşık olarak 4-5 aydır Antalya'dan nakil ettirdiğim internetim sürekli ama sürekli olarak kopmaya başladı. TTNET'i her aradığımda herhangi bir kopma olmadığı, kopma varsa da bunun sebebinin modem olabileceğini söylüyor. TTNET'i aradığım günden beri kopmalarım o kadar çok arttı ki her 10 dakika da bir kopma sorunu yaşıyorum.

Elimde 2 adet modem var. İkisi de Huawei marka. TTNET'ten aldığım bu modemleri sırasıyla değiştirmeme rağmen her ikisinde de kopmalar devam etti. Modem firmasına ulaşmak zaten ayrı bir dert. Onlarda operatör bile yok. 4 aydır şikayetlerime rağmen bir sonuç alamadım. Maddi kaybımın da telafi edilmesini istiyorum.

Haydar 164 Okunma

Cevaplar

  • Haydar04 Mart 2015

    TTNET Huawei adlı ayıplı malı hem satıyor hem arkasında durmuyor. Hem Huawei hem ttnet'i kullanmayın kullandırtmayın...

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön