01 Ekim 2013

TTNET'in Sözde Sınırsız İnterneti Ancak Bu Kadar Olur!

TTNET'ten sözde sınırsız internetim var ama sınırlı bile görüşemiyoruz. Bize fatura göndermeyi biliyorlar ama internet yok telefona ayrı internete ayrı para ödüyoruz ama internet yok. Kaç gündür evimde dosdoğru internet yok. Ayrıca internet olduğu zamanda modemi açtıktan yarım saat sonra geliyor.

Mehmet D. 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön