28 Ocak 2014

TTNET'in Sorunları Can Sıkmaya Başladı

Türk Telekom her zamanki gibi aynı cevaplar sıkmaya başladı. Bir türlü fiber optik için ödenek çıkmıyor. Gelip fiber kablo çekmiyorlar. Müşteri hizmetlerinle yapılan görüşmeler hep aynı alt yapı yetersizliği ve ödenek çıkmıyor. Bu ne saçmalık? Lütfen Türk Telekom yetkilileri bu konulara çözüm bulun. Benim bağlı olduğum saha dolabına lütfen fiber kablo bağlantısını yapın. Yeter her aradığımızda aynı lafları söylüyorsunuz.

Şakir 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön