27 Ocak 2014

TTNET'in Pes Dedirten Sorumsuzluğu

Ben yaklaşık 20 gündür bağlantı problemi yaşıyorum. İlk aradığımda geldiler, iç tesisatta problem var dediler. Onarımı için elektrikçi çağırdım bir sorun yok dedi. Orada sorun burada sorun var dediler tamam deyip hepsini değiştirirdim. Cuma günü de modeminizde sorun var dediler, gidip modem aldım yine sorun devam ediyor. En sonunda kapatın hattımı istemiyorum dedim. Tekrar bir şikayet dosyası açtılar.

Ama ne hikmettir ki elit hizmet ekibi 10 gündür benim evin yolunu bulamıyor bir türlü. Pişman ettiler beni kullandığım için. Ben böyle müşteri hizmeti, böyle memnuniyet anlayışı, böyle sorun çözememe kabiliyetini ilk defa gördüm. Pes.

Seher 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön